Sisekujundus konsultatsioon

On palju firmasid, mis müüvad mööblit või mis pakuvad kaunist sisekujundust. Palazzos tehakse mõlemat käsikäes. Oleme toeks, kui Teil on sisekujundusideid, mida soovite teostada – kombineerime tervikuks planeeritavate ruumide eesmärgid ning Teie eelistused ja vajadused. Samuti aitame ideed detailideni edasi arendada ning oleme nõustajaks igas sisekujunduse etapis – tervikpaketis sisekujundus konsultatsioon.

Palazzo on abiks ka siis, kui Teil on soov sisekujundusprojektiga alustada, kuid konkreetseid ideid reaalse teostuse osas veel pole. Koos töötades selgitame välja, milline lahendus Teile kõige paremini sobiks ning pakume välja ideid, mida koos edasi arendada.

Palazzo pakub sisekujundusalast konsultatsiooni ja tuge nii väiksemate kui suuremate projektide korral:

  • Jagame Teile näpunäiteid ning nõustame valguslahenduste, värvivalikute või mõne teise planeeritava muudatuse osas
  • Oleme Teie professionaalseks nõustajaks kogu projekti vältel ning ka peale seda.
sisekujundus konsultatsioon


Palazzo Interiorsi põhitegevusteks on apartamentide, eramute, kontorite ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük ning disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Esmaspäev-Reede 10-18 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40 861 E-mail:
© Copyright - Palazzo