Aksessuaarid

Aksessuaarid täiendavad ruumi, annavad sellele iseloomu, lisavad dünaamilisust ja loovad sünergia. Ilma nendeta on toal puudu terviklikkus. Kuigi need on olulised, heidavad paljud meist käega, sest valikuid on liiga palju. Palazzo e-poes oleme suurema valimise inimeste eest ära teinud. Samuti täiendame pidevalt valikut uue ja kauni, kuid ka praktilisega.

Vali kvaliteet kvantiteedi asemel
Saad leida palju odavaid toaaksessuaare veebiavarustest ja kohalikest suurtest kauplustest. Probleem on selles, et need asjad on tihti massiliselt toodetud, seega näevad need välja odavad ning võivad olla ka madala kvaliteediga.

Selle asemel, et täita oma ruumid mitmesuguste odavate (ja odavalt välja nägevate) massiliselt toodetud esemetega, kaalu investeerimist vaid mõnesse kvaliteetsesse dekoratiivsesse aksessuaari. Kui on vaja valida aksessuaare, siis vähem on tavaliselt rohkem. Ehkki ainulaadsete ja hästi valmistatud asjade eest võib rohkem maksta, avaldavad need teie kodu kujundusele palju muljetavaldavamat mõju.

Mõtle proportsioonile
Suur kunstiteos näeb väikesel seinapinnal kohmakas välja, eks ole? Sama kehtib ka selle kohta, kui panete kolossaalsesse elutuppa postmargi suuruse peegli – proportsioon ei tundu õige.

Proportsioon on eduka aksessuaaride valiku tegemise jaoks oluline. Kui valid toa aksessuaare, pead arvestama eluruumide suurusega. Leia skaalas sobivad tükid ja su kodu kujundus tundub tasakaalustatud ja mugav.

Arvesta värvi ja tekstuuriga
Enne kui ostlema hakkad, vaata ringi ruumides, mida kavatsed aksessuaaridega kaunistada. Kui seda teed, siis on tähtis roll suuregabariidilise kodumööbli värvidel ja tekstuuridel.

Dekoratiivseid aksessuaare saab kasutada kontrasti lisamiseks neutraalsetes ruumides – värvilised elemendid pakuvad visuaalset huvi.

Peaksid kaaluma ka tekstuuri lisavate aksessuaaride kasutamist. Pleedi, kohevate patjade või voogavate aknakatete lisamine võib olla ideaalne viis ruumis sünergia loomiseks.

Vali dekoratiivsed aksessuaarid, mis sulle meeldivad
Kõige tähtsam – ära tee oma dekoratiivsete aksessuaaride valikuid ainult selle järgi, kuidas need su eluruumides välja näevad – peaksid kaunistama ainult nende asjadega, mis sulle meeldivad. Lõppude lõpuks vaatad neid asju iga päev. Seetõttu on mõistlik valida aksessuaarid, mis sobivad sinu maitse, isiksuse ja stiiliga.

Tooteid kokku: 25

Laen tooteid...
Kõik tooted on laetud

Ostukorv

Poe külastamiseks vajuta siia.

Ostukorv on tühi.