Ruumilahendus

Parim hetk sisekujundaja kaasamiseks uue projekti planeerimisel on täiesti alguses, kui arhitektil on võimalik hakata välja mõtlema arhitektuurne idee ja ruumilahendus. Nii saab täpselt panna paika ka sisekujundusliku plaani ja vaadata, kas see on kooskõlas arhitekti plaanidega. Sellises staadiumis saab teha veel muudatusi ka olemasolevas arhitektuurses idees.

ruumilahendus

Teine olukord, mil sisekujundajat vajatakse, tekib kui arhitekt on oma töö teinud ning oleks vaja edasi liikuda. Siis pole enam võimalik muuta ruumide suurust ega paigutust, kuid siiski saab ka sellises olukorras leida parima lahenduse.

Palazzo aitab leida parima ruumide lahenduse – vastavalt objekti suurusele, kasutuseesmärkidele ning ka inimeste arvule, kes neid ruume kasutavad. Vajadusel paneme kogu ruumide lahenduse paika, teeme joonised ja aitame Teid ka projekti edasistel staadiumitel.Palazzo Interiorsi põhitegevusteks on apartamentide, eramute, kontorite ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük ning disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Esmaspäev-Reede 10-18 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40 861 E-mail:
© Copyright - Palazzo