Elektri- ja valgustusplaan

Elektri- ja valgustusplaan mõjutab väga palju ruumide funktsionaalsust ning kasutusmugavust.

Elektriplaani paikapanemiseks on vajalik seadmete asetuse plaani olemasolu – et teada, kuhu vedada elektrijuhtmed ja paigaldada pistikupesad. Valgusallikate asukoha planeerimiseks peab olema paigas mööbli ja seadmete paigutamise plaan. See plaan peab olema koostatud nii, et kõiki toimetusi saaks teha õige valgustusega ja sobivas keskkonnas. 

Palazzol on pikaajalised kogemused erinevate projektidega. Seega oleme näinud erinevaid olukordi, kus valgusallikate ja elektri planeerimine osutub ruumi iseärasuste tõttu keeruliseks.

Valgusallikate asukoha planeerimiseks ja visualiseerimiseks saame Teile teha ka 3D projektsioone – see annab hea ettekujutuse valguse tegelikkust langemisest toas ning aitab teha plaanides muudatusi.

elektri- ja valgustusplaan


Palazzo Interiorsi põhitegevusteks on apartamentide, eramute, kontorite ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük ning disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Esmaspäev-Reede 10-18 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40 861 E-mail:
© Copyright - Palazzo