Mööbli ja seadmete paigutusplaan

Mööbli ja seadmete paigutusplaan koostatakse alati nii, et arvestatakse arhitektuuriliste asjaoludega: ruumide paigutus, ruumide suurus, akende asukoht. Mis aga veel tähtsam – tuleb arvestada funktsionaalsuse ja ruumi kasutaja harjumuste ning eelistustega. Asjade paigutus peab tuginema õigel loogikal – tuleb plaanida nii, et asjad asuksid selliselt, et neid saaks kasutada kohe seal, kus neid kõige rohkem vaja on.

Näiteks ei saa panna pesumasinat vannituppa, kui soovite, et kõik majapidamistegevused ning ka tooted asuksid köögis. Selle saab paigutada köögi tööpinna sisse nii, et see ei segaks ühtegi teist majapidamistegevust.

Sama kehtib ka kontorimööbli puhul. Inimestel on erinevad eelistused selle osas, millises keskkonnas nad töötada soovivad. Osa soovib, et kõik nende asjad oleksid töölauale võimalikult lähedal, nähtavad ja kergesti kättesaadavad; osa aga soovib, et töölaud oleks kõigest muust eraldatud ning et ükski ese ei paistaks silma ega tõmbaks tähelepanu töötegemiselt. Kõik saab alati paigutada nii, et kõige tähtsamate soovide ja vajadustega oleks arvestatud.

Samuti ei jää me hätta ka ruumi eripärade arvestamise ja funktsionaalsuse kasuks ärakasutamisega.

Palazzo aitab leida parima tasakaalu vajaduste ja võimaluste vahel ning planeerib asjad nii, et mööbli ja seadmete paigutuse plaan parimal viisil reaalsuseks tehakse.

paigutusplaan


Palazzo Interiorsi põhitegevusteks on apartamentide, eramute, kontorite ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük ning disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Esmaspäev-Reede 10-18 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40 861 E-mail:
© Copyright - Palazzo