Mööbli ja seadmete paigutusplaan

Mööbli ja seadmete paigutusplaan koostatakse alati nii, et arvestatakse arhitektuuriliste asjaoludega: ruumide paigutus, ruumide suurus, akende asukoht. Mis aga veel tähtsam – tuleb arvestada funktsionaalsuse ja ruumi kasutaja harjumuste ning eelistustega. Asjade paigutus peab tuginema loogikal – tuleb mõelda, kus peaksid asjad asuma, et neid saaks kasutada kohe seal, kus neid kõige rohkem vaja on. Näiteks ei saa panna pesumasinat vannituppa, kui soovite, et kõik majapidamistegevused ning ka tooted asuksid köögis. Selle saab paigutada köögi tööpinna sisse nii, et see ei segaks ühtegi teist majapidamistegevust.

Sama on näiteks kontorimööbliga. Inimestel on erinevad eelistused selle osas, millises keskkonnas nad töötada soovivad. Kes soovib, et kõik asjad oleksid töölauale võimalikult lähedal, nähtavad ja kergesti kättesaadavad; kes soovib, et töölaud oleks kõigest muust eraldatud ning et ükski ese ei paistaks silma ega tõmbaks tähelepanu töötegemiselt. Kõik saba alati paigutada nii, et kõige tähtsamate soovide ja vajadustega oleks arvestatud.

Samuti ei jää me hätta ka ruumi eripärade arvestamise ja funktsionaalsuse kasuks ärakasutamisega.

Palazzo aitab leida parima tasakaalu vajaduste ja võimaluste vahel ning planeerib asjad nii, et mööbli ja seadmete paigutuse plaan parimal viisil reaalsuseks tehakse.

paigutusplaan


Palazzo Interiorsi põhitegevusteks on eramute, apartamentide ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük, disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Tel:+372 44 23 050 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40861 E-mail:
© Copyright - Palazzo