Elutuba/söögituba

Eriline, nagu iga inimene ja iga perekond, peaks olema ka iga elutuba. Kodudes kasutatakse elutubasid erinevatel eesmärkidel – mõnes kodus käivad tihti külalised ning tarvis on arvestada suuremate seltskondade võõrustamiseks vajalike istumiskohtade ning joogi- või snäkinõude toetamise kohtadega ning ka inimeste liikumiseks tarviliku vaba ruumiga. Samas on mõnes kodus oluline, et elutuba oleks see mõnus ja hubane koht, kus peale pikka päeva lõõgastuda ja televiisorit vaadata ning kõige olulisemad asjad ongi mõnus diivan või tugitool, kohvilaud õhtuseks snäkiks ning õige kõrgusega televiisorikapp.

Sinu harjumuste ja eelistustega sobiva elutoamööbli pakuvad Sulle meie tootjad.Palazzo Interiorsi põhitegevusteks on apartamentide, eramute, kontorite ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük ning disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Esmaspäev-Reede 10-18 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40 861 E-mail:
© Copyright - Palazzo