Viimistlusmaterjalide valik

Igal materjalil on oma iseloom. Kui on tarvis teha viimistlusmaterjalide valik, peab nende iseloom minema kokku emotsiooniga, mida ruumi loomisel taotletakse. Näiteks puit ja vaipkatted tekitavad soojustunde ning hubasuse ning kivi ja klaas puhtusetunde. Nende samade materjalidega saab taotleda ka hoopis teisi emotsioone, kui mängida toonide ja varjunditega.

Kindasti tuleb materjalide valikul mõelda ka nende kvaliteedile ja vastupidavusele. Kuid kui oluline on jääda ka eelarve piiresse, võib olla keeruline leida materjal, mis täidaks nii kõik vajadused kui ka eelistused.

Palazzo kogemuste ja partnerite abil on võimalik pääseda ligi suurele variatsioonile viimistlusmaterjalidele. Samuti anname nõu, milliste viimistlusmaterjalide valik on kõige eesmärgpärasem ning efektiivsem ka pikas perspektiivis.

Viimistlusmaterjalide_valik_2


Palazzo Interiorsi põhitegevusteks on apartamentide, eramute, kontorite ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük ning disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Esmaspäev-Reede 10-18 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40 861 E-mail:
© Copyright - Palazzo