Meie inimesed

Palazzo tugevus seisneb personaalsuses ja väga tihedas suhtluses kliendiga

Kõige põnevamad projektid on muidugi sellised, kus meie sisekujundajad kaasatakse kohe alguses, et osaleda aruteludel koos kliendi, arhitekti ja ehitajaga. Kui kõik lahendused on korduvalt läbi mõeldud, anname ehitajale omalt poolt sisekujundusprojekti ning seisame selle elluviimise juures.

Vastutame kogu sisustuse valmimise eest kuni lõpuni, säästes nii tellija kui ka ehitaja aega ning raha, et inimene saaks kolida täiesti valmis majja või ettevõte võiks alustada tööd möbleeritud büroos, kohvikus või kaupluses.

„On palju firmasid, mis müüvad mööblit. On palju firmasid, mis pakuvad kaunist sisekujundust. Kui meilt saab need mõlemad komplektselt, kusjuures mööbli tarnime alati kvaliteetsetelt Euroopa tootjatelt, enamasti tuntud mööblitootmise maalt Itaaliast. Kuigi ettevõtte nimi Palazzo ehk linnavilla sai välja mõeldud enne suuremat kokkupuudet Itaaliaga, on just see nimi viinud meil sinna.“

Pikaajaline sisekujunduse kogemus, professionaalsed sisekujundajad

Palazzo Interiors tegutseb 2004. aastast.

Rahvusvahelise ettevõtte põhitegevusteks on eramute, apartamentide ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine Eestis ja välisriikides, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük, disainmööbli import.

Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad.

Töökeelteks on Eesti, Vene, Inglise ja Soome keeled. Palazzo Interiorside projekte juhib sisearhitekt Airita Aim.

“2004-2006 olid käed-jalad tööd täis, sest Eesti eluasemeturg oli järsult kasvanud ja inimesed vajasid abi sisustamisel. See oli aeg, mil tuli kiiresti nii õppida kui tegutseda.

Positiivne töösse suhtumine ja professionaalsuse kasv meelitasid Pärnu stuudiosse kliente kogu Eestist ja ka kaugemalt. Esimestel aastatel saadud kogemused aitasid areneda rahvusvahelisele tasemele.”

Airita Aim

Sisearhitekt/Asutaja

“Iga projekt on alati dialoog tellijaga, kus vahel tuleb jääda enda visioonile kindlaks, ja sellise otsuse õigsus paistab hiljem silma.”

Airita [at] palazzo . ee

Reena Rist

Sisearhitekt

“Disainimine on protsess, milles suhtlemise teel ühendatakse kliendi vajadused ja disaineri mõtteviis ning luuakse lahendused.”

Aleksander Gansen

Kaasasutaja

“Kui hoolitsed oma klientide eest, siis äri hoolitseb enda eest ise.”

Alex [at] palazzo . ee

TagasisidePalazzo Interiorsi põhitegevusteks on apartamentide, eramute, kontorite ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük ning disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Esmaspäev-Reede 10-18 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40 861 E-mail:
© Copyright - Palazzo