Köögis mängib väga suurt rolli asjade paigutus. Et seal oleks mugav askeldada, peab kõik toimima loogiliselt ja harjumuspäraselt. Läbi peab olema mõeldud nii tööpinna kõrgus, tööpinna asukoht pliidi ja kraanikausi suhtes, prügikasti ja nõudepesumasina paigutus.

Samas ei saa vähem tähtsaks pidada kogu mööbli välimust ja funktsionaalsust – kuna ilmselt enamusel meist pole võimalust ega soovi käia iga päev väljas söömas, on vältimatu pikemaajaline köögis viibimine. Et toiduvalmistamine ning sellele järgnev toimetamine oleks võimalikult meeldiv tegevus, peaks valitud mööbel ja viimistlus olema selline, mis meid ei tüütaks ning mis püsiks kaunis palju aastaid.

Vastupidava ning kauni kööbimööbli leiad meie tootjatelt.Palazzo Interiorsi põhitegevusteks on apartamentide, eramute, kontorite ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük ning disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Esmaspäev-Reede 10-18 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40 861 E-mail:
© Copyright - Palazzo