Köök - Palazzo

Martini

Me muudame oma disaini ja meisterlikkuse abil kõrgekvaliteedilised toormaterjalid unikaalseteks ja harmoonilisteks ruumideks, mida on silmal hea vaadata ja milles on hea elada.

Vaata rohkem tooteid Martini kodulehelt

Pildid tulekul

Modulnova

Modulnova kaasaegsed köögid on hoolikalt välja töötatud, pöörates suurt tähelepanu detailidele, disainile, tarvikutele ja koostekvaliteedile. Eristuvus, stiil ja elegants eristab meie kaubamärke – Modulnova Cucine, Modulnova Bagni (aastast 2000) ja MD HOME, milledest viimane on turule toodud 2011 aastal ja mis sisaldab ka köögiväliseid tooteid.

Vaata rohkem tooteid Modulnova kodulehelt

Siloma/Antares

Me mõtleme oma ettevõttest kui viljakast pinnasest, kuhu me pidevalt külvame, kultiveerimaks uusi ideid ja trende. Täiusliku ilu lakkamatu otsimine lisab unikaalsust meie eludele, seda nii mugavalt kui võimalik. Sellised me oleme.

Vaata rohkem tooteid Siloma kodulehelt

Astra

ASTRA pakub terviklikku sortimenti traditsioonilistest ja kaasaegsetest mudelitest, mis annab tunnistust oma päritolust Alto Livenza Furniture District’ilt, kus on käsikäes kirglikkus, rikkalik traditsioon ja meisterlik teostus.

Vaata rohkem tooteid Astra kodulehelt

Pildid tulekul

 Palazzo Sisustussalongi põhitegevusteks on eramute, apartamentide ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük, disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Tel:+372 44 23 050 Mob+372 56 40 851 E-mail:palazzo@palazzo.ee
Soome Helsingi Mob+372 56 40861 E-mail:alex@palazzo.ee
© Copyright - Palazzo