Seadmete ja mööbli paigaldus

Kui kõik mööbel ja dekoratsioonid on valitud ja tellitud, võib paista, et nüüd ongi kõik tehtud. Samuti tundub, et kohe saabki uutes ruumides juba igapäevatoimetuste kallale asuda. Tegelikult on mahukas töö ka kauba transportimine ning  mööbli paigaldus.

Tihti on raske tavainimesel leida tarnijaid, kellel oleks head oskused toimetada suured, keerulise kujuga ja õrnad esemed sihtpaika tervena. Eriti tähtis on, et need esemed jõuaksid üldse õigesse kohta ning saaks vajadusel toimetatud ka õigele korrusele. Samuti pole lihtne leida oskuslikke töömehi, kes kõik kokku paneks ning tagaks, et mööbli paigaldus sujuks.

Palazzo pikaajaline kogemus, rahvusvahelised kontaktid ja partnerid on suureks abiks. Nad aitavad hoida kontrolli all nii mööbli transpordiahel kui ka selle professionaalne paigaldus.

mööbli paigaldus_palazzo


Palazzo Interiorsi põhitegevusteks on apartamentide, eramute, kontorite ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük ning disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Esmaspäev-Reede 10-18 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40 861 E-mail:
© Copyright - Palazzo