Suure osa oma elust viibime magamistoas – keskmine inimene magab oma elus 229 961 tundi! Seega on väga oluline, millise mööbliga me end selles ruumis ümbritseme. Hea magamistoa mööbel peaks olema valmistatud võimalikult naturaalsetest materjalidest.

Lisaks, valides voodit tuleks läbi mõelda nii selle stiil kui ka funktsionaalsus. Samuti peaks valima välja voodi kõrguse ning laiuse. Õnneks on mitmetel mudelitel kolmel tasandil reguleeritav voodi kõrgus, mille saab paika panna voodi paigaldamisel. Kõrgust saab muuta ka hiljem, kuid siiski spetsialisti abiga – et tellitud mööbel jääks terveks, oleks õigesti paigaldatud ning peaks vastu pikki aastaid.

Sulle meeldivas stiilis ja funktsioonidega magamistoa mööbli leiad meie tootjatelt.Palazzo Interiorsi põhitegevusteks on apartamentide, eramute, kontorite ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük ning disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Esmaspäev-Reede 10-18 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40 861 E-mail:
© Copyright - Palazzo