Sisekujundus

Palazzo Sisustussalongi põhitegevuseks on sisekujundus.

Meie sisekujundajad on abiks, et valmiks sinu kodu, kontori või avaliku ruumi sisekujundusprojekt. Omame väga pikaajalisi kogemusi nii kodude kui äri- ja avalike ruumide sisekujundusliku projekteerimise vallas. Meie töötajatel on erialane kõrgharidus, lai silmaring ning suurepärased kogemused terviklahenduste loomise, projekti juhtimise ja järelvalve osas. Sisustusprojekti koostisosad, mida saate tellida meie ettevõttest, leiate siit.

Sisekujundus konsultatsioon

Palazzo Sisustussalong tegutseb alates 2004. aastast. Omame väga suurt kogemust rahvusvaheliste sisustusprojektide juhtimisel. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

sisekujundus konsultatsioon
Loe edasi

Ruumilahendus

Parim hetk sisekujundaja kaasamiseks uue objekti ehitamisel on täiesti alguses, kui arhitekt hakkab paika panema arhitektuurset ideed ja ruumide paigutust.

Loe edasi

Värvilahendus

Aitame leida värvilahenduse ja viimistlusmaterjalid, mis looksid terviku kõikide ruumide vahel ning oleks heaks põhjaks interjööri ja tekstiilide valikule.

Loe edasi

Elektri- ja valgustusplaan

Valgusallikate asukoha planeerimiseks peab olema paigas mööbli ja seadmete paigutamise plaan – et kõiki toimetusi saaks teha õige valgustusega ja sobivas keskkonnas.

elektri- ja valgustusplaan2
Loe edasi

3D visualiseerimine

3D visualiseerimine on hea plaanides viimaste muudatuste tegemiseks, sest kui muudatuste vajadust märgatakse alles valmis projekti korral, on lisakulutused vältimatud.

3D visualiseerimine2
Loe edasi

Mööbli ja seadmete paigutusplaan

Planeerime mööbli ja seadmete paigutuse vastavalt Teie harjumustele ja eelistustele, säilitades silmailu ning harmoonia ruumi planeeringuga.

paigutusplaan
Loe edasi

Viimistlusmaterjalide valik

Palazzo kogemuste ja partnerite abil on võimalik pääseda ligi suurele variatsioonile viimistlusmaterjalidele, millest valiku tegemiselgi nõu pakume.

viimistlusmaterjalide valik
Loe edasi

Mööbel, valgustid, tekstiilid

Teeme koostööd ettevõtetega üle maailma, kelle kvaliteedis võime kindlad olla. Kui soovid vaadata meie partnerite tooteid, leiad just siit nende kodulehed ja tootekataloogid.

mööbel, valgustid, tekstiilid
Loe edasi

Seadmete ja mööbli paigaldus

Palazzo pikaajaline kogemus, rahvusvahelised kontaktid ja partnerid on suureks abiks, et hoida kontrolli all nii mööbli transpordiahel kui ka selle professionaalne paigaldus.

mööbli paigaldus
Loe edasi

Eritellimusmööbel

Koostöös Palazzoga on võimalik projekteerida Teie kasutusharjumustele vastav ja ruumi eripäradega kooskõlas olev mööbel, mille valmistavad oskuslikud väiketootjad.

eritellimusmööbli projekteerimine
Loe edasi

Dekoratsioonide valimine

Palazzo sisekujundajad on toeks, et iga dekoreeritav ruum saaks omale karakteri, mis ruumis viibijate emotsioonide ning tegevustega sobituks.

dekoratsioonide valimine
Loe edasi

Sisekujundusprojekti järelevalve

Tihti tekivad sisekujundusprojektide puhul ebakõlad tellitu ja tehtu vahel. Tellija ja ehitaja vahelise koostöö sujuvamaks muutmiseks tuleks kasutada projekti järelvalvet.

projekti järelvalve
Loe edasi


Palazzo Sisustussalongi põhitegevusteks on eramute, apartamentide ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük, disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Tel:+372 44 23 050 Mob+372 56 40 851 E-mail:palazzo@palazzo.ee
Soome Helsingi Mob+372 56 40861 E-mail:alex@palazzo.ee
© Copyright - Palazzo