Riiulid

Riiulid on ühed kõige funktsionaalsemad ja mitmekülgsemad disainielemendid, mis teevad suure erinevuse; sa ei usuks, et tasapinnalised horisontaalsed pinnad saavad nii palju muuta – aga saavad.

Mõtle sellele, miks sa riiulit üles paned
Inimesed lisavad riiuleid oma tubadesse kahe peamise põhjuse tõttu – hoiustamine, kaunistamine või mõnikord mõlemad. Kui lisad riiuleid puhtalt seinakaunistuseks, siis saad keskenduda riiuli esteetikale ja sellele, millist välimust saavutada soovid. Kas riiul peaks pakkuma korrapärase tunde? Kuidas peaks see sobima ülejäänud ruumiga? Kas see peaks hoidma ilusaid toataimi või kunstiteoseid?

Kui riiulit kasutatakse ainult hoiustamiseks, tahad siiski, et riiul näeks suurepärane välja, seega leia esemeid, mis hoiavad seda, mida seal hoitakse – näiteks korve, puidust kaste või sügavaid taldrikuid. See aitab varjata seda, mida sa seal hoiad, hoides riiuli ja seega ka ruumi segamini nägemast.

Teadke, kui palju riiul peaks kandma
Kui otsustate, milline riiul on olukorrale õige, peate kaaluma sellel olevat kaalu. Kui näitate mõnda kergemat ehet magamistoas, võib valmistatud riiul olla teie vajadustele piisav, kuid kui riiul peaks kandma raskeid raamatuid või skulpturaalseid kunstiteoseid, siis vajate midagi vastupidavamat.

Veenduge kindlasti enne ostu sooritamist iga riiuli maksimaalset kandevõimet kontrollida – te ei taha avastada, et valitud riiul ei suutnud ülesannet täita ja väärtuslikud esemed kukuvad põrandale.

Millisesse ruumi riiul paigaldatakse?
Riiulid võivad lisada väärtust igasse ruumi – isegi kui need on puhtalt dekoratiivsed. Vaata neid näiteid:

Vannituba: Hoiustamine ilutoodete, tualettpaberirullide, naisteasjade ja puhastusvahendite jaoks – kasuta korve, et peita esemeid, mida soovid nähtaval hoida!

Köök: Tühjenda pinnad! Pane riiulile oma tassid, teekarbid ja harva kasutatavad kodumasinad koos kokaraamatutega.

Magamistuba: Näita kaunist kunsti, hoia lisapatju ja tekke või kaunista oma riiulit ruumi kujunduse täiustamiseks.

Koridor: Talveaksessuaaride, nagu kindad ja sallid, ruumilõhnastajate ja võtmekausside hoidmiseks.

Kui olete oma riiulile koha valinud, peate mõtlema kinnitustele. Kui teie kujundus kaldub minimalistliku poole, on hõlpsasti paigaldatav riiul tõenäoliselt teie valikute hulgas – ilma kinnitusi nähtavalt ei jäta ujuvad riiulid puhtaid jooni, mis võimaldavad riiulil olla esiplaanil.

Otsustage, milline materjal sobib teie riiulile kõige paremini
Kui kavatsete oma riiulile panna raskemaid esemeid, siis tõenäoliselt on massiivpuit parim valik koos korraliku kinnitusega, mis on kaalu jaoks testitud. Kui otsite midagi pisut õrnemat ja dekoratiivsemat, võib õige valik olla klaasriiul, samal ajal kui kui vajate vastupidavat riiulit, mis peab vastu niiskes või külmas ja niiskes keskkonnas, võib metallriiul olla õige valik ruumi jaoks.

Näitan kõiki 9 tulemust

Laen tooteid...
Kõik tooted on laetud

Ostukorv

Poe külastamiseks vajuta siia.

Ostukorv on tühi.