3D visualiseerimine

Kui on planeeritud ruumilahendus, mööbli ja seadmete paigutus, valgustus ja viimistlus, aitab 3D visualiseerimine anda planeeritavast objektist parima ettekujutuse. Seda saab teha alles siis, kui kõik plaanid on tehtud. Põhjuseks see, et programm ei oska lugeda meie mõtteid vaid teeb tõepärase terviku asjadest, mida omavahel kombineerida soovime.

3D_visualiseerimine

3D visualiseerimine on eriti hea viimaste muudatuste tegemiseks olemasolevas idees ja plaanides. Kui kõik asjad on juba paigas ning alles siis tekib arusaam, et miski pole nii nagu oli ettekujutus, pole seda võimalik lisakulutusteta teha. Pigem ennetage ja jõudke probleemide jälile enne, kui nad realiseeruda jõuavad.

Palazzo saab sulle näidata, kuidas 3D visualiseerimine töötab ja mis võimalusi see sisekujunduse planeerimisele juurde annab. Samuti saame 3D visuaalid teile valmistada ning selle põhjal teha soovitusi muutusteks või arendusteks.Palazzo Interiorsi põhitegevusteks on apartamentide, eramute, kontorite ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük ning disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Esmaspäev-Reede 10-18 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40 861 E-mail:
© Copyright - Palazzo