Viiking Spa Hotel

Sisearhitekt Riho Jagomägi
Lettide mööbel, komposiit, spa ja õue plastmööbel Palazzo Interiors

Järk-järgult arenevas Viiking Spa-hotelli renoveerimises sai oma panuse sisearhitekti ideede realiseerumisse anda ka Palazzo Interiors.

Lahendus

Vastuvõtulett:

Palazzo poolt sai tarnitud vastuvõtuleti kliendipind koos letitaguste kappide ja mööbliga. Sisearhitektil oli planeeritud ka puitmaterjal vastuvõtuala lakke, kuid madala lae tõttu seda teha polnud mõistlik. Lahendusena pakkusime puiduimitatsiooniga kile, mis planeeritud puitmaterjali olemasolu lahendaks.

Raviregistratuur:

Raviregistratuuri vastuvõtualade eralduseks oli planeeritud pleksiklaasist seestpoolt valgustatud vaheseinad. Kuid kuna ei leitud inimest, kes sisearhitekti soovide järgi pleksiklaasist vaheseinad õigesse kujusse lõikaks, hakkasime otsima teist lahendust.

Parimaks alternatiiviks soovitule leidsime läbipaistva komposiidi, mille sisse sai paigutada led-lambid. Samuti sai komposiidi sisse teha arhitekti planeeritud süvendid, kus töötajad oma töölaua kõrval asju saavad hoida.

Spa-baar:

Kuna Viikingi Spas oli baarilett planeeritud kohe basseini kõrvale, tuli arvestada, et lett peab kindlasti olema veekindel. Seega leti materjaliks sai valitud jällegi komposiit, mis sellistes tingimustes kaua vastu peaks.

Spa terrass:

Vee- ja ilmastikukindla terrassimööbli tõi Viikingile Palazzo. Kõik pingid, toolid ja lauad, mis terrassile valiti, on seest valgustatud, seega on terrass kasutatav ka õhtuti. Selline värviline mööbel loob pimedatel õhtutel väga hubase tunde ning on lihtsalt vaatamisekski kaunis.

Viiking Spa Hotelli renoveerimisel abiks olemisel sai Palazzo järjekordselt tunda uhkust selle üle, kuidas meie nõu, abi ja kontaktidega sai säilitada arhitekti algsed ideed.