Vesiroosi penthouse

Sisekujundus Palazzo Interiors

See imelise vaatega neljatoaline penthouse Pärnu jõe kaldal sai endale rõõmsavärvilise ja modernse interjööri.Erilised ja silmapaistvad maalid, mis kliendil juba olemas olid, said omale ruumiga harmoneeruvad eksponeerimispaigad.
Kuigi köögitarvikud on oma hea organiseerituse saavutanud rohke köögikappide arvuga, loob valge värv siiski küllaga õhulisust ja ruumikust. Jõulisust ja omapära toovad sellele modernsele elutuba/köögile värviline pehme mööbel ning ka erilise disainiga söögilaud. Elutoa ja köögi täieliku terviklikuse saavutamiseks disainisime ise kliendile ka vaiba.

Lisaks mugavatele ja stiilsetele eluruumidele kuulub selle kodu juurde ka suur lõunapoolne terrass. Mõnusate vaadete nautimiseks jahedama ilmaga on terrass üleni klaasitud, samas on olemas ka katmata terrassiosa suvise päikese nautimiseks.

Et pererahval oleks lisaks vaadetele ja ilmale mugav nautida värskendavaid jooke ja toite, kujundasime terrassi juurde ka köögi ja avara elutsooni söögilaua ja toolidega. See aitab vältida kogu toidu- ja joogikraami edasi-tagasi vedamist läbi maja köögist terrassile ning teeb mugavamaks ka suvise grillimise.