Näidiskorter Vesiroosi 1

Kinnisvaraarendaja  Mixfix
Kinnisvara müüja  Arco Vara
Sisearhitektuurne projekt  Palazzo Interiors
Näidiskorteri sisekujundus  Palazzo Interiors

Pärnu jõe kaldale on valmimas uus ja ainulaadne puidust kortermaja – Vesiroosi 1. Siin kohtuvad linnale omane elustiil, keskkonnasõbralik ehituskunst ja kaunid vaated.


Sisearhitektuurne projekt

Palazzo poole pöörduti antud juhul ülesandega koostada kogu maja sisearhitektuurne projekt. See kujutab endast kõigi korterite veeotsade ning elekri- ja valgustusplaanide paika panekut, trepikodade ja eluruumide viimistlusmaterjalide ning sanitaartehnika valikut.

Näidiskorter

Seejärel anti meile aga veelgi huvitavam ülesanne – sisustada näidiskorter. Võtsime eesmärgiks luua korterisse universaalne disain, mis sobiks erinevatele inimestele – sest me ei tea kes selle korteri hiljem endale ostab ning mis on tema eelistused. Samas oleme märganud, et eestlaste tavapärane valge-hall stiil on muutunud julgemaks ja erksamaks ning soovitakse rohkem värve ja rõõmu. Seega võtsime seda kõike sisekujunduse planeerimisel arvesse.

Tulemuseks on kaasaegne ja värske lahendus, mille põhirõhuks on roheline värv ning ümarad vormid. Särtsu lisamiseks on kasutatud kollaseid ning musti detaile.

Korteri sisekujundusel on suurim rõhk elutuba-köögil. Kööki on valitud kena ja soodne integreeritud mööbel Itaalia tootjalt Antares. Elutoas on hubane istumisala, kuhu on valitud roheline sametdiivan, ümmargused diivanilauad ning veidi erilisemas stiilis tugitool, mis muudab toa elavamaks. Valgustid valisime elutuppa ja kööki nii, et nad omavahel sobiksid, ent täiendaksid mõlema ruumi disaini.

Magamistuba on oma suuruselt ideaalne ühele või kahele inimesele. Voodi ja riidekapp täidavad esmase magamistoa funktsiooni, ent et mitte mõjuda igavana, mängisime veidi värvidega ning kangastega. Nii magamistuppa kui elutuba-kööki valisime sobivad kardinad meie suurepäraselt koostööpartnerilt Harmtex kardinasalong.

Esiku elavdamiseks lisasime seinale ümmarguse peegli, mis harmoniseerub teistesse tubadesse valitud ümmarguste sisustuselementidega. Samuti lisasime sinna riiete riputamiseks paar Muuto kaubamärgi nagi.

Mis seal muud ikka kui tere tulemast, Vesiroosi 1 näidiskorterisse!