EEK-Trade messiboks

Messiboksi kujundus Palazzo Interiors

Kui ettevõttel on soov end messile näitama minna, tuleb kindlasti läbi mõelda, kuidas paista silma nii konkurentidest kui ka kogust suurest rahvamassist ning melust. Peab leidma mingi erilise viisi, kuidas oma tooteid ja teenuseid kõige paremini esitleda. Iga aasta Tallinnas toimuval sisekujundusmessil INTERJÖÖR soovis end esitleda meie klient EEK-Trade.

EEK-Trade pakub nii Eestis kui ka teistes Skandinaaviamaades parima valiku ja kvaliteediga lamineeritud tooteid ning materjale. Nende mitmekesise tootevaliku esitlemiseks valisime välja kärjemotiivi, kus näidata erinevat värvi ning erineva dekooriga materjale.

Kasutasime nende laminaadi plaate ka tumbade ja laudadena. Lisasime boksile ka juurdeastuvate klientidega suhtlemise kohad – nii seismiskohad kui ka tugitoolidega istumispaiga. Rõhutamaks kohta kuhu inimesed võiksid laua juurde ligi astuda, et küsimusi küsida, lisasime dekoratiivse laekonstruktsiooni.

Ühe erilisema EEK Trade’i materjalina, mis meile endale hästi meeldib ning mille tõime esile ka ühe kõrge lauana on must matt laminaat, millele ei jää näpujälgi.

Mõningast tagasisidet ka töö tellijalt:

“Lahendus oli sobiv ja eristuv. Positiivne, et kujundatud messiboks võimaldas alustada diskussiooni tõsiselt huvitava külalisega ning filtreeris välja „läbijooksikud“”