Eramu Pärnus

SisearhitektAirita Aim
DisainmööbelPalazzo Interiors

See 1960-tel ehitatud eramu vajas renoveerimist ja pererahva elustiilile ning vajadustele kohandamist.

Lahendus

Klient tuli meie juurde sooviga eramu täielikult renoveerida. Ideid ega algset nägemust polnud välja mõeldud, seega alustasime kogu protsessi nullist.

Planeerimise ja ideede mõtlemise faasis jõudsime pideva koostöö tulemusena põhiliste tugipunktideni, mis kogu sisekujundust iseloomustama peaks. Nendeks olid: ajatus, minimalistlikkus, lakoonilisus ja funktsionaalsus. Need märksõnad aitasid palju kaasa kogu eramu värvivalikus, viimistlusmaterjalide valikus ning ka hilisemas mööbli ning dekoratiivide valikus.

Eramu on kahekorruseline, mille esimest korrust valvavad 2 väikest taksi. Tavapärane olukorras eelistatakse põrandamaterjalideks midagi sooja ja hubast, nagu puit – eriti elutoas, kus kõige rohkem aega veedetakse. Kuid antud olukorras tuli 1. korruse põrandakatte materjaliks leida sobivad keraamilised plaadid, mis koerte pideva jooksmise ja määrdunud käppade all aastaid vastu peaksid.

Palazzo abil valiti ruumidesse ka mööbel, viimistlus, kõik dekoratsioonid, kangad. Koostöö kliendiga sujus väga hästi, sest klient usaldas meid täielikult ning oli nõus läbi arutama iga viimsegi kui detaili.Palazzo Interiorsi põhitegevusteks on apartamentide, eramute, kontorite ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük ning disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Esmaspäev-Reede 10-18 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40 861 E-mail:
© Copyright - Palazzo