Korter Valgre elamurajoonis

Sisekujundus Palazzo Interiors

Pärnu meri on ilmselt enamus eestlaste meelispaik mõnusate suveilmade nautimiseks. Kinnisvarahuviliste rõõmuks otsustati viimaks, üle pika aja, ehitada just mere äärde uus elamurajoon 300 korteriga.Kõnealuses Valgre elamurajoonis saavad elanikud nautida lõuna- ja õhtupäikese poolsetel rõdudel kaunist vaadet võrratu päikeseloojanguga.
Suvituskoduks soetatud korteris on elutuba/köök, magamistuba ja pesuruum. Disainis jäime suuresti neutraalsete hallide ja puidutoonide juurde, ent aktsendina tõime sisse tumekollase ja musta, inspireerituna rõdul naudingut pakkuvatest päikeseloojangutest ja rannaniidust.
Köögimööbli ja tubade kapid/kummutid valisime Siloma kollektsioonist. Elutoa hubasemaks ning kodusemaks tegemiseks lisasime neutraalsetes toonides, ent vägagi kunstipärase vaiba Sitapi valikust.


Palazzo Interiorsi põhitegevusteks on apartamentide, eramute, kontorite ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük ning disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Esmaspäev-Reede 10-18 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40 861 E-mail:
© Copyright - Palazzo