Interjöör peab töötama sinu kasuks

Uuendatud 09
juuli
2024

Interjöör ja kodune keskkond ja on oluline osa meie elust ning viimastel aastatel on see muutunud veelgi märkimisväärsemaks, kuna paljud inimesed veedavad rohkem aega kodus. Õdusa ja funktsionaalse kodu loomine, mis peegeldab meie isiksust ja pakub meile rahulikkust, on muutunud üha olulisemaks eesmärgiks.

Sisearhitektuuri põhimõtted aitavad meil kujundada kodu, mis vastab meie vajadustele ja soovidele. Oluline on interjööris leida tasakaal funktsionaalsuse, esteetika ja isikupära vahel. Näiteks võib õigesti valitud mööbel ja dekoratsioonid luua mugava atmosfääri ning samal ajal väljendada meie individuaalset stiili.

Jätkusuutlikkus

Jätkusuutlikkus on üha rohkem rõhutatud aspekt uute interjööride kujundamisel. See hõlmab materjalide valikut, energiaefektiivsust, jäätmete vähendamist ja looduslike ressursside säästmist. Jätkusuutlikud valikud mitte ainult ei aita kaasa keskkonnale, vaid loovad ka tervislikuma ja tasakaalustatuma keskkonna meie kodus.

Jätkusuutlikke tooteid meie e-poe valikust

Trendide järgimine võib olla kasulik inspiratsiooni allikas, kuid oluline on meeles pidada, et kõik trendid ei pruugi sobida meie isiklikele eelistustele ega kodu stiilile. On oluline jääda truuks oma maitsele ja vajadustele ning valida trendid, mis toetavad meie visiooni ja loovad harmoonilise terviku meie koduga.

Sisearhitektuuriga tegelevad spetsialistid, nagu Palazzo Interiorsi sisearhitekt Airita Aim, suudavad aidata meil leida tasakaalu praktilise ja esteetilise vahel ning luua kodu, mis on meile meeldiv ja inspireeriv. Tema kogemus ja teadmised aitavad meil kujundada unikaalseid ja isikupäraseid ruume, mis peegeldavad meie lugu ja pakuvad meile rõõmu ja mugavust.

Video on valminud koostöös Inkoduga.

Head kuulamist-vaatamist!

Videosisu ajakava:

00:01 Sissejuhatus
00:38 Eestlaste maitse – looduse teema
02:00 Ideekavand 1 – rahulik ja hubane interjöör
02:55 Trendid – järgida või mitte
10:12 Ideekavand 2 – veidi julgem ja värvilisem interjöör
13:51 Ideekavand 3 – ajatu ja šikilt klassikaline interjöör
15:20 Ideekavand 4 – Julgemate värvide ja tekstuuridega ajatu interjöör. Hetkel käsil olev sisekujundusprojekt.
17:50 Kokkuvõte

Alati on võimalus kodu ise sisustada. Kui videot vaadates tekkis soov Airitaga oma kodu kujundamise teemat läbi arutleda, siis kontakteeru veebivormi kaudu allolevalt nupult.