Circe

Hind kokku:

390,00 435,00 

EritellimustoodeEeldatav tarneaeg 6 - 8 nädalat
SKU: 788 Pezzani C Categories: ,

Circe

Sellel väga mugaval toolil on puitlaminaadist iste, mis on polsterdatud kõrge tihedusega polüuretaanvahuga ja polsterdatud valikul laia kanga, naha või kunstnahaga. Iste pakub ka mitmeid kohandusi, nagu tepitud seljatugi ja võimalus valida esi- ja tagaosa vahel erinevaid värve ja materjale, et luua ainulaadseid ja eksklusiivseid kombinatsioone.Raam on valmistatud värvitud liivapritsiga terasest.

Additional information

Kangas

dandy, daytona, viky, caliente

Kanga värv

dandy 00, dandy 05, dandy 29, dandy 32, dandy 51, daytona 60, daytona 72, daytona 78, daytona 80, daytona 86, daytona 102, daytona 131, daytona 142, daytona 145, daytona 155, daytona 158, viky 00, viky 05, viky 18, viky 51, viky 52, viky 53, viky 59, viky 93, caliente 08, caliente 67, caliente 77

Jala värv

black, ardesia grey

Suurus

50 × 49 × H 47/90 cm

Materjal

värvitud metallraam, polüuretaanvaht, 100% polüester

Tootja

Pezzani

Päritolumaa

Itaalia

Järeltellimisel

Eeldatav tarneaeg 6 – 8 nädalat

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuidas käsitleb Palazzo Interiors minu poolt antud andmeid?
+

Kõiki Palazzo Interiors’i e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot ning neid ei avaldata kolmandatele osapooltele.

Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist Palazzo Interiors andmebaasist.

Tutvu Palazzo Interiors’i andmetöötluspõhimõtetega siin!

Kuidas ma saan e-poes tooteid tellida?
+

Kui oled välja valinud enda jaoks sobiva toote vajuta nuppu “Lisa ostukorvi”.

Ostukorvis olevaid tooteid on võimalik hiljem muuta ja kustutada. Muutuste salvestamiseks vajuta nuppu “Uuenda ostukorv”.

Ostu vormistamiseks tuleb sisestada vastavalt tarnemeetodile vajalik info ning seejärel ostu eest tasuda. Makstes pangalingiga vajuta kindlasti peale makse sooritamist „Tagasi kaupmehe juurde“.

Millised on kauba eest tasumise võimalused?
+

Palazzo e-poes on võimalik kauba eest tasuda arvega või pangalingi kaudu. Samuti saab kasutada “Maksa hiljem” (Split) võimalust.

Kui palju maksab toote transport?
+
  1. Pärnumaa, Tallinna linn, Tartu linn – 30 eur
  2. Ülejäänud Eesti – 45 eur
  3. Suuregabariidilistele toodetele, mis vajavad tuppa tõstmiseks 2 inimest lisandub lisatasu, alates 30€. Vastavatele toodete lisainfosse on lisatud juurde märge “Tarneinfo: Suuregabariidiline toode” ning transpordi lisatasu lisatakse tootele ostukorvi faasis.
  4. Väikestele toodetele nagu küünlad ja ruumilõhnatajad oleme lisanud tarnevalikuna Itella pakiautomaadi. Seda valikut pakutakse ostukorvi faasis ning pakiautomaati tarnimise hind lisandub vastavalt paki suurusele automaatselt. Pakiautomaati tarnimise hinnakiri paki kohta põhineb Itella hinnakirjal.
Kuidas on tooted pakendatud?
+

Enamusel juhtudel on tooted pakendatud juba tootjate poolt detailidena, et vähendada transpordil kahjustuste tekkimist.

Millal saan oma toote kätte?
+

Anname endast parima, et teie tellitud mööbel jõuaks teieni õigeaegselt. Tarneajaga toodete puhul, lisandub toote tarneajale kulleri transpordi aeg (nt kui toote tarneaeg on 6-8 nädalat, siis see tähendab, et kaup jõuab Palazzo salongi selle aja sees. millele lisandub veel kulleri veo aeg).

Tellimuse täitmise aeg sõltub Sinu poolt välja valitud kaupadest. Laos olevad kaubad saadame välja tellimusele järgneva tööpäeva jooksul ning teistel kaupadel on orienteeruv tarne aeg märgitud toote juurde. Märge laos tähendab, et tooted asuvad Eestis Pärnu laos.

Täpsema aja teatame Sulle telefoni või e-posti teel hiljemalt kolme tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist.

Nädalavahetusel esitatud tellimused käsitletakse uue nädala esimesel tööpäeval.

Kui kaup on komplekteeritud ja valmis väljastamiseks, saadame Teile vastavasisulise emaili.

Kas ma saan teha tellimuse firma nimele?
+

Jah, vormistades tellimust tuleb linnukesega märkida kast “Vormistan ostu ettevõtte esindajana” ning esitama lisaks tavapärastele andmetele ka firma käibemaksunumbri ning registrikoodi.

Kui ma ei ole kaubaga rahul, kas ma saan tooted tagastada?
+

Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganemine ja tagastusõigus kaubale, mis on valmistatud isiklikke vajadusi arvestades. 14 päeva jooksul saab Palazzo e-poes tagastada vaid neid tooteid mis pole eritellimustooted – antud e-poe puhul on need tooted, mille juures EI OLE teksti “Eritellimustoode”.

Kuidas kaup tagastada?
+

Ostjal on õigus taganeda e-poes sõlmitud müügilepingust ning tagastada e-poest ostetud kaup 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.Juriidilisel iskul puudub õigus kaup tagastada. Taganemistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil kaup on ostjale üle antud. Täpsemad tagastustingimused on sätestatud e-poe müügitingimustes! 

Kui pikk on tootele pretensioonide esitamise aeg?
+

Vastavalt seadusele – kui oled interneti vahendusel tellitud kauba kätte saanud ja sellel ilmneb puudus, siis vastutab müüja asja lepingutingimustele mittevastavuse eest kahe aasta jooksul alates asja üleandmisest. Kaebus tuleb esitada müüjale kahe kuu jooksul pärast seda, kui Sa mittevastavusest teada said.

Neid pretentsioone palume samuti esitada e-posti aadressile e-pood@palazzo.ee