Köögi planeering 3D

3D visuaalid  Palazzo Interiors

Köögi põhiline kasutusviis on meil kõigil ühine – me valmistame seal toitu. Kokkamine võib aga igas köögis olla erinev – nii selle poolest, kui palju seda tehakse, kuidas seda tehakse ning mida selleks tarvis on. Et kõik sujuks mugavalt ja võimalikult vähese ajakuluga, peaks köögi planeering olema tehtud võimalikult käepäraselt.

Tihti on köök kasutuses ka söögitoana, kus terve perega kokku saadakse ja söömise kõrvale päevategevustest muljetatakse. Vahel on köök kasutuses ka külaliste võõrustamiseks, mõnel juhul peab seal ka arvuti taga tööd tegema. Tegelikult võib leida veel palju hetki ja tegevusi, milleks köök kõige paremini sobib. See on iga pere jaoks individuaalne. Ka see on põhjus, miks teha köögi planeering arvestades kõiki erisoove.

Planeerides köögi ruumilahendusemööbli ja seadmete paigutusevalgustuse ja viimistluse, saab järgmiseks anda planeeritavast köögist parima ettekujutuse 3D visuaalidega.
Oleme selliseid visuaale teinud paljudele klientidele – see on neil aidanud anda teada viimase hetke meelemuutustest ning muudatustest nii, et meie sisearhitektidel ning ka töö teostajal oleks selge arusaam sellest, mida on vaja ringi tõsta. See hoiab ära nii omavahelised möödarääkimised kui ka vead lõpptulemuses.