Testimonials

Manages testimonial

 • 24
  juuli

  Riho Jagomägi

  Palazzo teenuse ühtsus ja võimalusterohkus olid olulised faktorid minu valikul. Nende professionaalsus, korrektsus ja täielik pühendumine kliendi probleemide lahendamisele olid meeldejäävad. Olen nende teenusega igati rahul.

  Loe edasi
 • 24
  juuli

  Kärt Anna Maire Kelder

  Palazzos töötavad väga kenad ja armsad inimesed, kes on olemusega loonud ettevõttele väga usaldusväärse maine. Olen töö lõpptulemusega rahul – väga ilus.

  Loe edasi
 • 24
  juuli

  Kaido Laanet

  Palazzoni jõudsin sõbra soovitusel, samuti olin Palazzo inimestega varem kokku puutunud ning olin üpris kindel, et meie koostöö hakkab hästi sujuma. Nii oligi – soovitan Palazzot kõigile oma sõpradele,...

  Loe edasi
 • 24
  juuli

  Marina Roiland

  Palazzoga puutusin kokku internetis. Enim pani mind nende kasuks otsustama kodulehel nähtud tehtud tööd ning see, kui mõistliku hinnaga ma kõik sain. Koostöö sujus hästi, saavutasime Palazzo inimestega väga...

  Loe edasi


Palazzo Interiorsi põhitegevusteks on apartamentide, eramute, kontorite ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük ning disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Esmaspäev-Reede 10-18 Tel:+372 44 23 050 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40 861 E-mail:
© Copyright - Palazzo