Sisekujundusteenused

asdasd

Sisekujundus konsultatsioon

Palazzo Sisustussalong tegutseb alates 2004. aastast. Omame väga suurt kogemust rahvusvaheliste sisustusprojektide juhtimisel. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

sisekujundus konsultatsioon
Loe edasi
asdasd

Ruumilahendus

Parim hetk sisekujundaja kaasamiseks uue objekti ehitamisel on täiesti alguses, kui arhitekt hakkab paika panema arhitektuurset ideed ja ruumide paigutust.

Loe edasi
asdasd

Värvilahendus

Aitame leida värvilahenduse ja viimistlusmaterjalid, mis looksid terviku kõikide ruumide vahel ning oleks heaks põhjaks interjööri ja tekstiilide valikule.

Loe edasi
asdasd

Elektri- ja valgustusplaan

Valgusallikate asukoha planeerimiseks peab olema paigas mööbli ja seadmete paigutamise plaan – et kõiki toimetusi saaks teha õige valgustusega ja sobivas keskkonnas.

elektri- ja valgustusplaan2
Loe edasi
asdasd

3D visualiseerimine

3D visualiseerimine on hea plaanides viimaste muudatuste tegemiseks, sest kui muudatuste vajadust märgatakse alles valmis projekti korral, on lisakulutused vältimatud.

3D visualiseerimine2
Loe edasi
asdasd

Mööbli ja seadmete paigutusplaan

Planeerime mööbli ja seadmete paigutuse vastavalt Teie harjumustele ja eelistustele, säilitades silmailu ning harmoonia ruumi planeeringuga.

paigutusplaan
Loe edasi
asdasd

Viimistlusmaterjalide valik

Palazzo kogemuste ja partnerite abil on võimalik pääseda ligi suurele variatsioonile viimistlusmaterjalidele, millest valiku tegemiselgi nõu pakume.

viimistlusmaterjalide valik
Loe edasi
asdasd

Mööbel, valgustid, tekstiilid

Teeme koostööd ettevõtetega üle maailma, kelle kvaliteedis võime kindlad olla. Kui soovid vaadata meie partnerite tooteid, leiad just siit nende kodulehed ja tootekataloogid.

mööbel, valgustid, tekstiilid
Loe edasi
  • 1
  • 2


Palazzo Sisustussalongi põhitegevusteks on eramute, apartamentide ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük, disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Tel:+372 44 23 050 Mob+372 56 40 851 E-mail:palazzo@palazzo.ee
Soome Helsingi Mob+372 56 40861 E-mail:alex@palazzo.ee
© Copyright - Palazzo