Accento-Taboo-DXL-special

Tõeline armastus ei lõpe iial. Mida aeg edas, seda tugevamaks see läheb. Accento loomingulisel kutsumusel on ajas järgi proovitud juured. Vanaisa Lino muutis aastal 1931 ühe lapseunistuse elutööks, luues oma firma. Aasta aasta järel, põlvkond põlvkonna järel kuni tänaseni, kui ettevõtet juhivad Gianfranco ja Elisa, kes omakorda annavad ettevõtte edasi Albertole ja Eleonorale. Põhjalik järjepidevus, uued lahendused ja stiilid. Accento armastus toolide vastu on kõikehõlmav hoolimata sellest, milline kriis parajasti käsil võib olla. Purunematu, nagu meie side oma maaga. Hinnaline nagu see puit, mida me töötleme.

Jäta vastusPalazzo Interiorsi põhitegevusteks on apartamentide, eramute, kontorite ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük ning disainmööbli import.
Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad. Oleme teile abiks meie kogemuste ja kontaktidega!

Kontakt

Eesti, Pärnu 80022 Papiniidu 58 Esmaspäev-Reede 10-18 Mob+372 56 40 851 E-mail:
Soome Helsingi Mob+372 56 40 861 E-mail:
© Copyright - Palazzo